Katharina Paoli, Co-founder & Chairwoman of the Board


Katharina Paoli
Managing Director

Email: katharina@awinwinworld.com
Telefon. +46 (0)709-530153
Twitter: @katharinapaoli
LinkedIn: KatharinaPaoli


Rustan Nilsson
Utbildare och Clients Relation Manager 

Email: rustan@awinwinworld.com
Telefon: +46 793 252160


Beate Undén
Medlemsansvarig Nudging Sweden

Email: beate@awinwinworld.com
Telefon: +46(0)737-168460

Rosanna Ljungren
Projektledare 

Email: rosanna@awinwinworld.com
Telefon: +46 (0)763-400 260


Tim Isaksson
Projektledare & Research-ansvarig

Email: tim@awinwinworld.com
Telefon: +46 (0)40 - 692 83 90 
LinkedIn: TimIsaksson


Jessica Viktorsson
Projektkoordinator & 
Kursansvarig Nudging Sweden

Telefon: +46 (0)722-068232
Email: jessica@awinwinworld.com

Ola Rynge
Digital Solutions Manager

Email Ola>
Mobile: +46 (0)704-801 167

Skicka ett meddelande

Follow us on social media

Adress

A Win Win World                              
Frigångsgatan 4
SE - 413 01 Göteborg
Sweden

A Win Win World | Sustainability, resource efficiency, climate stability